Модель: T-XL3A+150/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A+
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o natężeniu 150A i wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm.
Urządzenie posiada wymiary 62x40x78mm i jest przystosowane do montażu poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik pracuje w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.