Модель: T-XL3A+120/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zewnętrzne wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm.