Модель: T-XL3A-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/5A
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 120A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do pomiarów w obwodach elektrycznych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm, a całkowite wymiary obudowy to 62x40x78mm. Urządzenie zachowuje stabilne parametry pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.