Модель: T-XL3A-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3A-120/1A jest urządzeniem zaprojektowanym do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 120A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 3,75VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia uwzględnia średnicę wewnętrzną 22,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Montaż przekładnika odbywa się poprzez przykręcanie, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.