Модель: T-XL3A+100/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-100/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3A oferuje prąd wejściowy 100A oraz prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Komponent posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, a jego wymiary to 62x40x78mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN, przy zachowaniu dopuszczalnej temperatury pracy w przedziale od -20 do 45°C.