Модель: T-XL3A-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-100/5A służy do transformacji prądu pierwotnego 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.