Модель: T-XL2F-80/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-80/5A
Опис
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2F-80/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 80A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada otwór wewnętrzny o średnicy 26mm, co pozwala na montaż na przewodzie lub szynie. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 51x52x70mm, a montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w warunkach temperatury otoczenia od -20°C do 45°C.