Модель: T-XL2F-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 3,75VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 51mm x 52mm x 70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.