Модель: T-XL2F-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2F-500/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na montaż przewodu pomiarowego o określonym przekroju.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 51x52x70mm.