Модель: T-XL2F-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, częstotliwość pracy 50–60Hz
Przekładnik prądowy XL2F-400/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnie 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 dopuszczalne obciążenie wzrasta do 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz jest przystosowana do montażu szyn prądowych o wymiarach 25,5x15,5mm lub 30,5x10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 51x52x70mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20 do 45°C.