Модель: T-XL2F-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2F-300/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 300A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 10VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 51x52x70mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.