Модель: T-XL2F-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2F-250/5A służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych o wartości 250A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm, natomiast jego całkowite wymiary zewnętrzne to 51x52x70mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.