Модель: T-XL2F-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2F-200/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do prądu wtórnego o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla 5VA, 1 dla 7,5VA oraz 3 dla 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o maksymalnych wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 51x52x70mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.