Модель: T-XL2F-150/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2F-150/5A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na montaż przewodu o określonym przekroju.