Модель: T-XL2F-125/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2F-125/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Element posiada średnicę wewnętrzną 26mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 51x52x70mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.