Модель: T-XL2F-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2F-120/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm i obsługuje szyny prądowe o wymiarach 25,5x15,5mm lub 30,5x10,5mm. Całkowite wymiary elementu wynoszą 51x52x70mm. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.