Модель: T-XL2F-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2F-100/5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 100A oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, a jego wymiary zewnętrzne to 51x52x70mm. Praca urządzenia jest możliwa w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.