Модель: T-XL2F-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL2F służy do redukcji prądu wejściowego o wartości 100A do poziomu prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1VA, natomiast przy obciążeniu do 3,75VA klasa dokładności odpowiednio wynosi 1 lub 3.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz pozwala na montaż na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów lub poprzez przykręcenie. Przekładnik jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mm x 15,5mm oraz 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne elementu to 51x52x70mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.