Модель: T-XL2E-80/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-80/5A
Опис
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL2E-80/5A służy do przetwarzania wysokich prądów wejściowych o wartości 80A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca urządzenia odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.