Модель: T-XL2E-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 80A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na zastosowanie szyny prądowej o wymiarach 10,5mm x 21mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x51x70mm.