Модель: T-XL2E-60/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-60/5A
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy typu XL2E obsługuje prąd wejściowy o wartości 60A oraz prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego gabaryty to 50x51x70mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.