Модель: T-XL2E-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL2E-50/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 2,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 21mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 50x51x70mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.