Модель: T-XL2E-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1VA, klasę 1 przy 2,5VA oraz klasę 3 przy 3VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 10,5mm x 21mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie zachowuje swoje właściwości w temperaturze pracy od -20°C do 45°C.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x51x70mm. Konstrukcja jest zgodna z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz akcesoria dodatkowe.