Модель: T-XL2E-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2E-400/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 400A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 10VA, natomiast przy obciążeniu do 15VA urządzenie osiąga klasę 1 lub 3.
Konstrukcja przekładnika charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 21mm oraz wymiarami zewnętrznymi 50x51x70mm. Przystosowany jest on do pracy z szyną prądową o wymiarach 10,5mm x 21mm oraz może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.