Модель: T-XL2E-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2E-250/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje klasy dokładności: 0,5 dla maksymalnie 10VA oraz 1 i 3 dla maksymalnie 15VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy czym opcja montażu na szynę wymaga użycia dedykowanych akcesoriów. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, a otwór na szynę prądową jest przystosowany do wymiarów 10,5mmx21mm. Całkowite wymiary obudowy to 50x51x70mm.