Модель: T-XL2E-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2E-200/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 200A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA, 1 przy obciążeniu 12,5VA oraz 3 przy obciążeniu 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 10,5mm x 21mm. Przekładnik można montować bezpośrednio przez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN. Temperatura pracy urządzenia mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.