Модель: T-XL2E-150/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2E przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 10VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast jego całkowite wymiary to 50x51x70mm. Komponent przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.