Модель: T-XL2E-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-150/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 10VA oraz 3 przy maksymalnie 10VA.
Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 21mm, co umożliwia montaż na szynę prądową o wymiarach 10,5mm x 21mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie zachowuje swoje właściwości użytkowe w zakresie temperatury od -20°C do 45°C.
Wymiary obudowy wynoszą 50x51x70mm. Konstrukcja jest zgodna z normami technicznymi BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.