Модель: T-XL2E-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-125/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz. Klasa dokładności dla obciążenia do 5VA wynosi 0,5 lub 1, natomiast dla obciążenia do 7,5VA klasa wynosi 3.
Konstrukcja elementu umożliwia współpracę z szyną prądową o wymiarach 10,5mm x 21mm, przy zachowaniu średnicy wewnętrznej 21mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x51x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.