Модель: T-XL2E-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2E-100/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia o średnicy wewnętrznej 21mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 50x51x70mm.