Модель: T-XL2E-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2E-100/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla mocy do 2,5VA, 1 dla mocy do 5VA oraz 3 dla mocy do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 50x51x70mm, a średnica otworu wewnętrznego wynosi 21mm, co umożliwia przełożenie szyny prądowej o wymiarach 10,5mmx21mm. Praca urządzenia jest możliwa w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.