Модель: T-XL2D-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-80/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje zmienną klasę dokładności: 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, klasę 1 dla 5VA oraz klasę 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami technicznymi BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry eksploatacyjne komponentu.