Модель: T-XL2D-75/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-75/5A
Опис
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 75A i prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnały pomiarowe. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Urządzenie jest przeznaczone do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.