Модель: T-XL2D-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-60/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, zapewnia zmienną klasę dokładności: 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA, 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz obudowę o wymiarach 50x51x70mm. Konstrukcja dopuszcza montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.