Модель: T-XL2D-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2D-50/5A jest przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz, oferując klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 50x51x70mm.