Модель: T-XL2D-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy 1,5VA, 1 przy 1,5VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 2VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.