Модель: T-XL2D-40/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-40/1A
Опис
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 40A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz klasą 3 przy obciążeniu maksymalnym 1VA. Częstotliwość pracy przetwornika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, a wymiary zewnętrzne to 50x51x70mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.