Модель: T-XL2D-30/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-30/5A
Опис
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy typu XL2D-30/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Średnica wewnętrzna otworu dla przewodu wynosi 14mm.
Element przeznaczony jest do pracy w instalacjach o częstotliwości z zakresu 50Hz do 60Hz. Dopuszczalna temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Konstrukcja spełnia wymogi norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.