Модель: T-XL2D-30/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-30/1A
Опис
Przekładnik prądowy 30/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz 3 przy obciążeniu maksymalnym 1VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Całkowite wymiary przekładnika to 50x51x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.