Модель: T-XL2D-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2D-250/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 250A na wyjściowy prąd 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 14mm. Konstrukcja przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 50x51x70mm. Urządzenie zaprojektowano do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.