Модель: T-XL2D-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-250/1A przeznaczony jest do pomiaru prądu pierwotnego o wartości 250A, przekształcając go na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 14mm.
Wymiary obudowy wynoszą 50x51x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Produkt stanowi komponent dedykowany do układów pomiarowych wymagających precyzyjnej transformacji prądowej w warunkach znamionowych.