Модель: T-XL2D-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2D-150/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 5VA, klasę 1 przy 7,5VA oraz klasę 3 przy 10VA.
Komponent charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi 50x51x70mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.