Модель: T-XL2D-125/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2D-125/5A służy do przetwarzania wysokiego natężenia prądu na wartość wtórną 5A. Urządzenie obsługuje prąd wejściowy o wartości 125A i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x51x70mm, a średnica wewnętrzna otworu to 14mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w środowisku o temperaturze mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.