Модель: T-XL2D-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-125/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 dla wartości do 3,75VA, 1 dla wartości do 5VA oraz 3 dla wartości do 7,5VA.
Konstrukcja elementu przewiduje średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Urządzenie dostosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.