Модель: T-XL2D-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2D-120/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 120A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i oferuje różną klasę dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasa 1 przy 5VA oraz klasa 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.