Модель: T-XL2C-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1 (1,5VA) i 3 (2VA)
Przekładnik prądowy XL2C-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu 2VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik obsługuje rozmiary szyn prądowych do 25,5mm x 15,5mm oraz 30,5mm x 10,5mm. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.