Модель: T-XL2C-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2C-500/5A służy do przetwarzania wysokich prądów wejściowych o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 6,25VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów montażowych. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm, natomiast wymiary obudowy to 50x31x70mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.