Модель: T-XL2C-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.221 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2C-300/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA, klasą 1 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 6,25VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 50mm x 31mm x 70mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.