Модель: T-XL2C-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-250/5A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz, osiągając klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN, przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów montażowych. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami obudowy 50x31x70mm oraz przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.