Модель: T-XL2C-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2C-250/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA, 1 przy obciążeniu do 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 6,25VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik umożliwia współpracę z szynami prądowymi o rozmiarach 25,5mm x 15,5mm oraz 30,5mm x 10,5mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.